Pracovník ergonomie pro pobočku ve Středních Čechách

Termín nástupu
Ihned nebo dle dohody

Místo výkonu práce
pobočka Střední Čechy

Typ pracovního poměru
Plný úvazek (HPP)

PREVENTADO je uznávávaným lídrem v oblasti Health & Safety. Přináší nové standardy, špičkové technologie, digitalizaci a odborné poradenství, které zlepšují pracovní prostředí a chrání pracovníky. Staňte se součástí přátelského kolektivu v solidní a zavedené firmě, která se nebojí rozvíjet a přinášet inovace a nová řešení pro své zákazníky.

Co vás čeká →

  • Měření a hodnocení fyzické zátěže (lokální svalové zátěže, celkové fyzické zátěže, pracovních poloh).

  • Práce u zajímavých klientů v rámci celé ČR (Škoda, Nestlé, Miele, ...).

  • Práce s měřícími přístroji (EMG holter, Polar, tenzometr a další).

  • Identifikace ergonomických rizik a tvorba návrhu konkrétních zlepšení.

  • Poskytování odborného poradenství v oblasti ergonomie.

Co požadujeme →

  • Vysokoškolské vzdělání v oblasti ochrany zdraví, průmyslového inženýrství nebo příbuzných oborů.

  • Praxe na obdobné pozici výhodou.

  • Analytické myšlení, pečlivost a skvělé komunikační dovednosti.

  • Výborná znalost práce na PC.

  • Ochota cestovat po celé ČR.

  • Řidičský průkaz sk. B.

Co nabízíme →

  • Motivační finanční ohodnocení.

  • Flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova (homeoffice).

  • Systém benefitů.

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou (po roce).

  • Příspěvky na stravování (stravenkový paušál v maximální výši).

  • Moderní a ergonomicky vybavené pracovní prostředí.

  • Podporu zkušeného týmu a příležitosti k profesnímu rozvoji.

Ozvěte se nám →

Chcete se stát členem našeho týmu nebo máte jen nějaké zvídavé dotazy? Zanechejte nám vzkaz ve formuláři nebo se obraťte přímo na Markétu.

Markéta Hladká
Account consultant
kariera@preventado.cz
+420 777 003 773

  • Vyberte prosím z možností
  • Pracovník ergonomie
  • PLS specialist
  • HS consultant
  • Lékař PLS
  • Obchodník
  • Jiné téma...
Připojte svůj životopis